MultiCraft 2

MultiCraft 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiCraft 2 ücretsiz bir Minecraft alternatifidir

MultiCraft 2 eğer zorlu bir hayatta kalma macerasına atılmak isterseniz keyifle oynayabileceğiniz ücretsiz bir Minecraft alternatifi.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan MultiCraft 2'de oyuncular teknolojinin, insanların ve modern yaşamın olmadığı fantastik bir dünyaya konuk oluyorlar. Bu yabancı dünyada tek başımıza kaldığımız oyunda temel amacımız ise en uzun süre hayatta kalabilmek. Bu iş için fakrlı şeylere dikkat etmemiz gerekli. İlk olarak aç kalmamalıyız. Açlığımızı giderebilmek için avlayabileceğimiz hayvanlar oyunda karşımıza çıkmakta. Açlığımızı giderdikten sonra kendimizi çevredeki tehlikeli yaratıklara karşı korumamız gerekiyor. Bunu gerçekleştirebilmek için ise sığınaklar inşa etmeli ve kendi silahlarımızı yapmalıyız.

MultiCraft 2'de kazmamızla etraftan taş, maden ve odun gibi inşaat yapmada kullanabileceğimiz materyalleri toplamamız gerekiyor. Sonrasında tuğlarları birleştirerek binalar oluşturuyoruz. Zombiler, örümcekle gibi canavarların yer aldığı oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz online modda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyunda farklı oyun modları da bulunuyor, bu modlarda dilerseniz hayatta kalma yeteneklerinizi test eebilir, dilerseniz özgürce yapılar inşa edebilirsiniz.

YORUMLAR