MultiCraft

MultiCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiCraft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sandbox oyunudur

MultiCraft tıpkı Minecraft gibi sandbox oyunu türünde olan ve oyunculara sınırsız özgürlük tanıyan bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz en başarılı ücretsiz Minecraft alternatifleri arasında olan MultiCraft'da geniş bir açık dünyaya konuk oluyoruz ve kendi maceramızın nasıl ilerleyeceğiniz belirliyoruz. Oyunda dilersek bir inşaatçı olabilmemiz mümkün. Bu iş için öncelikle kazmamızı kullanarak kaynak topluyoruz ve sonrasında bu kaynakları kullanarak yapılarımızı inşa ediyoruz. Eğer bu işlerle uğraşmak istemezseniz bir avcı olarak hayatta kalmayı deneyebilirsiniz. Oyunda avlayabileceğiniz birçok hayvan türü yer alıyor. Oyunu nasıl oynuyorsak oynuyor olalım dikkat etmemiz gereken şey açlık seviyemiz. Eğer açlık seviyemiz sıfırlanırsa oyun sonlanıyor. Oyunda açlığınızı giderebilmek için avlanmanın yanısıra bitki yetiştirebiliyorsunuz.

MultiCraft dilerseniz tek başınıza, dilerseniz çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir multiplayer oyun. Oyun içerisinde yeni topraklar keşfetmek için yüzebiliyorsunuz. Bu topraklarda birçok farklı düşman türü bizi bekliyor; iskeletler, dev örümcekler, zombiler gece olunca ortaya çıkıyor. MultiCraft mod desteğiyle sunduğu özgürlüğü daha da genişletebilen bir oyun. Bu modlar sayesinde uçabiliyoruz ya da şimşek gibi hızlı olabiliyoruz.

MultiCraft piksel tabanlı grafikleri ve zengin içeriğiyle sizi uzun süre eğlendirebilecek bir mobil RPG olarak tanımlanabilir.