Mushroom Guardian 1.0 (Android)

Mushroom Guardian

1.0
Mushroom Guardian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı seviyeleri tamamlamaya çalışacağız.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer alan Mushroom Guardian ücretsiz olarak Mariano Larronde tarafından yayınlandı. İki farklı mobil platformda oynanan yapımda bizleri oldukça zengin bir içerik ve keyifli bir oynanış bekliyor. Karakterimiz ile engellere takılmadan ilerlemeye çalışacağımız yapımda oyuncular tek bir karakteri canlandıracaklar. Birbirinden farklı engellerle karşılaşacağımız yapımda oyuncular Super Mario tarzında bir ilerleme sistemi ile karşılaşacaklar. Oyun içerisinde zıplayarak tuzaklardan kaçacak, demir yolu sayesinde daha hızlı ilerleme kaydedecek ve kaliteli içerikler ile karşı karşıya geleceğiz.

Oldukça basit kontrollere sahip olan yapımda oyuncular 20 farklı seviyede mücadele edecekler. Hızlı ve tempolı bir yapıya sahip olan mobil aksiyon oyununda eşsiz bir oynanış mekaniği yer alıyor. Neşeli ve kaliteli bir oynanış ile karşımıza çıkan oyunda sağlam grafikler yer alıyor. Çeşitli başarımlara da sahip olan oyunda yeteneklerimizi test edebilecek ve eğlence dolu zamanlar geçirebileceğiz.

100 binden fazla gerçek oyuncu tarafından oynanan mobil aksiyon oyunu ücretsiz fiyat etiketi ile oyunculara sunuldu. Yapım Google Play’de 4.3 gibi bir inceleme skor puanına sahip.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR