Mutant Fighting Arena 1.1.8 (Android)

Mutant Fighting Arena

Mutant Fighting Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutant Fighting Arena, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve çeşitli mutant karakterlerle sıra bazlı olarak hamle yapabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Mutant Fighting Arena mobil oyunu popüler Mutant Fighting Cup serisinin mobil platformda yeniden doğuşu olan bir dövüş oyunudur.

Mutant Fighting Arena mobil oyununda ister yapay zekaya karşı internet bağlantısı gerektirmeyen dövüşler yapın isterseniz de çevrimiçi olarak gerçek oyunculara karşı dövüşün. Online dövüşlerde liderlik tablosunun üst sıralarına tırmanma şansına sahipsiniz. Biraz rekabet katmak mutlaka oyun keyfinizi artıracaktır.

Mutant Fighting Arena mobil oyununda puanları cebinize koydukça yeni karakterler ve mutasyonlar elde edebilirsiniz. Sıra bazlı bir oynanışa sahip olan Mutant Fighting Arena mobil oyununda 15’ten fazla mutant karakter bulunmakta. Heyecan dolu içeriğiyle sizi ekrana kilitleyebilecek Mutant Fighting Arena mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.