Mutant Fighting Cup 1.2.3 (Android)

Mutant Fighting Cup

Mutant Fighting Cup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutant Fighting Cup, rol yapma oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken bir seçenek.

Mutant Figthing Cup, rol yapma oyunları oynamaktan keyif alan mobil oyunseverlerin hoşlarına gidebilecek niteliklere sahip bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu Android işletim sistmeine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız emrimize verilen canavar köpeği kullanarak rakiplerimizle yüzleşmek ve evrim basamaklarını çıkmak. Rakiplerimizi yendikçe köpeğimiz daha da güçleniyor ve nitelikleri artıyor. Karşılacağımız rakiplerin farklı türlerde hayvanları var. Müsabakalar esnasında kedilerle, köpeklerle ve süper güçlere sahip yaratıklarla karşılaşmak zorunda kalıyoruz.

Mutant Figthing Cup sıra tabanlı bir yapıya sahip. Ekranın sol alt köşesinde bulunan saldırıları kullanarak rakiplerimizin gücünü azaltmaya çalışıyoruz. Elbette onlar da boş durmuyorlar ve sıra onlara geçtiğinde en güçlü saldırılarını üzerimizde uyguluyorlar.

Oyunda karşımıza çıkan grafikler gerçekçilikten ziyade bir çizgi film atmosferine sahip. Fakat bu durum kesinlikle bir kalitesizlik hissine sebep olmuyor. Açıkçası dövüşler esnasında karşımıza çıkan animasyonlar da gayet hoş bir tasarıma sahip.

RPG türündeki oyunlar dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Mutant Fighting Cup beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR