My Cafe: Recipes & Stories 1.9.45 (Android)

My Cafe: Recipes & Stories

My Cafe: Recipes & Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Cafe: Recipes & Stories mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir restoran oyunudur

My Cafe: Recipes & Stories eğer sağda solda Starbucks görmekten sıkıldıysanız ve kendi kahve dükkanınızın başına geçmek istiyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir kafe işletme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan My Cafe: Recipes & Stories'de oyuncular kendi halinde küçük bir şehre oldujkça şık bir kafe açıyorlar ve bu kafelerinin müşteriler tarafından tutulan bir yer olabilmesi için mücadele ediyorlar. Kafenizi farklı amaçlara hitap edecek şekilde geliştirebilmeniz mümkün. Dilerseniz yemek servisi verebilir, dilerseniz bir pastaneye dönüştürebilirsiniz. My Cafe: Recipes & Stories bu yönüyle bir restoran oyunu veya pastane oyunu gibi de düşünülebilir. My Cafe: Recipes & Stories'de başarılı olabilmek için ihtiyaç duyulan elemanları işe almalı, menüdeki fiyatları belirlemeli ve müşterilerinizi memnun tutmalısınız.

My Cafe: Recipes & Stories'de kendi kafemizi seçeceğimiz mobilyalarla ve diğer dekoratif öğelerle güzelleştirebiliyoruz. Oyunun hikayesinde karşımıza farklı sürprizler çıkabiliyor ve bu sürprizlere karşı hızlı bir şekilde duruma uyum sağlamamız gerekiyor. Ayrıca kafenizi kurduğunuz şehrin gizli kalmış sırlarını da dedikodular aracılığıyla keşfedebiliyorsunuz. Oyun boyunca başarılar kazandıkça yeni tarifelerin kilidini açabilmektesiniz.

My Cafe: Recipes & Stories sosyal bir oyun. Yani oyunda arkadaşlarınızla etkileşime girebiliyor, kafelerini nasıl işlettiklerine göz atabiliyorsunuz.

YORUMLAR