My Days 1.1 (Android)

My Days

1.1
My Days
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Days, Android telefon ve tablet sahibi kadınlara özel geliştirilen bir regl günü ve periyot takibi uygulaması.

My Days, kadınların Android mobil cihazları üzerinden adet dönemlerini düzenli bir şekilde takip edebilmesi için geliştirilen sağlıklı ve yararlı bir Android uygulaması. Aylık takvim üzerinde adet döneminizin başlangıcını, adet dönemizin bitişini, cinsel ilişkiye girdiğiniz günleri ve kontrol hapı kullandığınız günleri işaretleyerek daha kolay ve rahat bir şekilde sağlığınızı kontrol altına alabiliyorsunuz.

Özellikle kadınlar için geliştirilen uygulama eşlerinin, sevgililerinin yada partnerlerinin durumunu anlamak isteyen erkekler tarafından da kullanılabiliyor.

Adet ve yumurtlama dönemi için bildirimler ile kullanıcıyı uyaran uygulamaya belirlediğiniz şifre sayesinde diğer kişilerin kişisel bilgilerinize erişmesini de engelliyor. Birden fazla kullanıcı ile kullanılabilen uygulama, aynı zamanda Türkçe olmamasına rağmen çoklu dil desteğine de sahip. Uygulamanın tek eksik yanıda Türkçe dil desteği olmaması olabilir.

Çok sade ve basit olan uygulama oldukça küçük boyutlu ve kullanımı kolay. Takvim üzerindeki renkleri düzenleme imkanı sunan uygulama sayesinde artık adet dönemlerinizi kontrol altına alarak önceden haberiniz olacak. Daha düzenli ve kontrollü adet günleri geçirmek istiyorsanız, My Days uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR