My Gu (Android)

My Gu

My Gu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Gu, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunudur.

My Gu, mobil platformlarda sanal hayvan bakıcılığı yapabileceğiniz bir çocuk oyunu. Sevimli bir sanal hayvan olan Gu'nun bakıcılığını üstlendiğimiz oyunda, onun temizliğinden yemeğine kadar her şeyden sorumlu olacağız. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyun her yaştan insana hitap ediyor.

Sanal hayvan bakıcılığı oyunlarının her zaman eğlenceli olduğunu düşünmüşümdür. Bu tarz oyunlar genellikle uzun soluklu ve iyi bir oyun deneyimi yaşatır. Özellikle çocuk yaştaki kullanıcıların keyifli vakit geçireceği bir oyun olan My Gu'da bunlardan biri ve içerisindeki mini oyunlardan tutun da genel bakım moduna kadar kendinizi iyi hissetmeniz için gerekli olan her şey var. O'nu evlat ediniyorsunuz ve bir isim vererek oyuna başlıyorsunuz. Yapmanız gerekenler ise çok basit. Gu'yu temizleyin, giydirin, karnını doyurun ve mini oyunlarla çeşitli aktivitelere katılın.

Özellikleri:

  • Gu'yu evlat edinin ve ona bir ad verin.
  • Çeşitli kıyafet kombinasyonlarıyla sanal hayvanınızı giydirin.
  • Kurabiye, şeker, pizza, meyve ve sebzeyle besleyin.
  • Gu'nun mutlu olması için temizliğini ihmal etmeyin.
  • Hastalandığında Gu'yu tedavi edin.
  • Piyano çalmayı öğrenin.

Mini oyunlar: Eğlenmeniz ve sanal arkadaşınıza çeşitli öğeler almanız için Gu'da mini oyunlar var. 10 farklı oyunun arasından iyi vakit geçirmeniz için en sevilen oyunlar unutulmamış. Flappy Gu, Mastermind ve Tic Tac Toe gibi birçok oyun arasında dilediğinizi oynayabilirsiniz.

Akıllı cihazlarınızda hem çocuklarınız hem de kendiniz için güzel bir oyun arıyorsanız bu oyunu oynamanızı mutlaka öneririm. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Gu'ya iyi davranın.

NOT: Uygulamanın versiyonu, gerekliliği ve boyutu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR