My Little Unicorn Runner 3D

My Little Unicorn Runner 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Little Unicorn Runner 3D, özellikle kızların oynaması için geliştirilen son derece eğlenceli ve ücretsiz bir Android sonsuz koşu oyunu.

My Little Unicorn Runner 3D, uygulama mağazalarında yüzlerce sayıda bulunan sonsuz koşu oyunlarından bir tanesi. Android mobil cihaz sahiplerine ücretsiz olarak sunulan oyunun diğer sonsuz koşu oyunlarından farkı ise özellikle kızlar için geliştirilmiş olması.

Oyunu erkeklerde oynayabilir fakat oyunun ana tema rengi pembe ve oyunda koşacağınız karakter filmlerde dördüğümüz tek boynuzlu atlardan bir tanesi, yani Unicorn.

Sonsuz koşu oyunu denildiğinde akla ilk gelen oyunlar olan Subway Surfers ve Temple Run'a grafikleri itibari ile benzemese de oynanış ve oyun yapısı neredeyse tamamen aynı.Unicorn ile koşarak ilerlerken önünüze çıkan engelleri aşmanız ve gidebildiğiniz kadar uzak mesafe gitmeniz gerekiyor. Zaman zaman engeller dışında önünüze ateşlerde çıkabiliyor. Tüm engelleri atlatmaya çalışırken diğer bir dikkat etmeniz gereken şey ise, yol üzerindeki elmasları toplamak.Bu elmaslar sayesinde ekstra özellik ve güçler satın alabiliyor ve böylece daha yüksek puanlara ulaşabiliyorsunuz.

Oynadıkça bağımlısı olacağını bir oyun olan My Little Unicorn Runner 3D'nin kontrolleri ve oynanışı aslında basit. Fakat ilerledikçe hızlanan oyunda bir süre sonra önünüzü görmek bile zorlaşıyor. Bu noktada devreye ne kadar dikkatli olduğunuz ve hızlı refleksleriniz devreye giriyor.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için eğlenceli bir oyun arıyorsanız My Little Unicorn Runner 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, denemenizi tavsiye ederim.