My NBA 2K16

My NBA 2K16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My NBA 2K16 eğlenceli bir mobil basketbol kart oyunudur

My NBA 2K16, 2K Games'in başarılı basketbol oyunu NBA 2K16 için tasarlanmış bir yardımcı uygulama ve mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunu birleşimi olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan My NBA 2K16, temel olarak oyunculara NBA 2K16'nın konsol versiyonları ile oyunu oynayamasalar bile etkileşimde olma ve oyun içinde kullanabilecekleri avantajlara sahip olma imkanı veriyor. My NBA 2K16'nın oyuncuların hoşuna gidebilecek en büyük özelliği ise NBA 2K16 içinde kullanabileceğiniz Virtual Currency - sanal parakazanmanıza yardımcı olması. Bu sanal parayı oyun içerisinde yarattığınız karakterinizi geliştirmek, ona yeni spor ekipmanları satın almak, yeni hareketler öğretmek için kullanabiliyorsunuz. 

My NBA 2K16, My NBA 2K yardımcı uygulamalarının önceden başlattığı geleneği sürdürüyor ve içerisinde eğlenceli bir kart oyununu da barındırıyor. Bu kart oyunu daha da zenginleştirilmiş bir halde oyunculara sunulmakta. Bu kart oyununda NBA oyuncularını temsil eden kartları toplamaktayız. Her kart kendine has yeteneklere ve istatistiklere sahip. Kartlardan kuracağınız takım ile diğer oyuncuların kart destelerine karşı maça çıkıyorsunuz ve bu maçlarda kartlarınızın yeteneklerini kullanarak rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz. My NBA 2K16'da daha çok oyuncu kartı yer alırken oyunculara bu kartları özelleştirme imkanı da veriliyor. Ayrıca kart oyununda yer alan etkinlikler de daha büyük ve görkemli hale getirilmiş. Geliştirilmiş açık artırma evi My NBA 2K16'nın sunduğu yenilikler arasında.

My NBA 2K16 sadece bir NBA 2K16 yardımcı olmaktan öte içerisinde eğlenceli ek içerikler de barındıran bir mobil uygulama olarak özetlenebilir.

YORUMLAR