My Talking Panda (Android)

My Talking Panda

My Talking Panda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Panda, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

My Talking Panda, akıllı telefonlara geçiş sürecinde adını sıkça duyduğumuz sanal evcil hayvanı oyunlarından biri ve harika vakit geçirmenize olanak tanıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunda, adı MO olan bebek pandamızla vakit geçiriyor ve mini oyunlarla eğleniyoruz.

Sanal evcil hayvanı oyunları beni pek heyecanlandırmasa da çocukların fazlasıyla ilgi duyduğunu biliyorum. Mutlaka çevrenizde karşılaşmışsınızdır, minik bir çocuğa buna benzer bir oyun açtığınızda yeri gelir kahkahalara boğulur, yeri gelir oyunun içindeki küçük oyunlarla harika zaman geçirir. My Talking Panda'da bunlardan biri ve çeşitli alternatifler sunmasıyla dikkat çekiyor. Mesela dı MO olan pandamızın adını dilersek değiştirebiliyoruz, Flappy MO, Mo Jumping, XOX ve Maymun Kral gibi oyunları da oynayabiliyoruz. Hatta inceleme esnasında efsanevi yılan oyununda çok vakit geçirdiğimi söylemeliyim.

Bu türde oyunları seviyorsanız ve sanal evcil hayvanlarına bakmak eğlenceli geliyorsa oynamanızı mutlaka öneririm. Üstelik bu güzel oyunun ücretsiz olduğunu da belirteyim.

NOT: Oyunun boyutu, versiyonu ve gerekliliği cihazınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

YORUMLAR