My Talking Pet 1.1.17 (Android)

My Talking Pet

My Talking Pet
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Pet, ister evinizde beslediğiniz hayvanların isterseniz de galeriden seçeceğiniz hayvanların konuşmasını sağlayan eğlenceli bir Android uygulama.

My Talking Pet, evcil hayvanların fotoğraflarını kullanarak onların konuşmasını sağlayan eğlenceli bir Android uygulaması. Malesef ücretli olan uygulama, sunduğu detaylı özellikleri ile bu ücreti hakediyor diyebilirim. Benzer olan fotoğraf ve video uygulamaları ücretsiz olarak sunulmasına rağmen, direkt olarak kedi, köpek, kuş vb. gibi hayvanlarınızı konuşuyormuş gibi gösterecek bir uygulama yok.

Evinizde beslediğiniz kedinin, köpeğin, kuşun yada diğer evcil hayvanlardan bir tanesinin fotoğrafını çekerek yada uygulama içerisinde bulunan galeriden bir tane fotoğraf seçerek hemen gerekli ayarlamaları yapıyor ve ortaya evcil hayvanın konuştuğu bir video getiriyorsunuz.

Uygulamayı satın aldıktan sonra size sunulan modları kullanarak hemen istediğiniz hayvanları konuşuyormuş gibi gösterebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama ile birlikte gelen modlar dışında, mağaza içerisinden ücret karşılığında daha fazla mod satın alabiliyorsunuz. Bu modlar ile ortaya farklı videolar çıkarabilmek mümkün oluyor.

Konuşmasını istediğiniz petinizi seçtikten sonra mikrofona konuşarak petinizin size yanıt vermesini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca en sevdiğiniz şarkıyı petinizin ağzındna dinlemek güzel olmaz mı? Tüm bunları mümkün kılan My Talking Pet uygulaması sayesinde çok sevdiğiniz evcil hayvanları konuşturma keyfi ile saatlerce eğlenebilirsiniz. Oluşturudğunuz videolaro sosyal medya yada e-posta yolu ile istediğiniz kişilere göndermeniz ve paylaşmanız da uygulama ile oldukça kolay.