My Tiny Pet 1.3 (Android)

My Tiny Pet

1.3
My Tiny Pet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Tiny Pet, Android cihazlarınız üzerinde size sorumluluk yükleyecek olan bir sanal pet bakma oyunu.

My Tiny Pet, Android telefon ve tablet sahibi olan kullanıcıların cihazları üzerinde bakması gereken bir pet sunan eğlenceli ve ücretsiz bir Android sanal pet bakma oyunu.

Eğer bir hayvan severseniz ve mobil cihazınız üzerinde bir evcil hayvan bakmak istiyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

Günlük yaşantınız içerisinde oynayacağınız oyunda petin tüm ihtiyaçlarını karşılamanız ve onunla oyunlar oynamanız gerekiyor. Gereken ilgiyi göstermediğiniz taktirde ise petiniz mutsuz oluyor ve onu tekrar mutlu edebilmek için oldukça uğraşmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde yer alan mini oyunlar sayesinde hiç bir zaman canınızın sıkılmayacağı My Tiny Pet içerisinde aynı zamanda diğer arkadaşlarınızın da petlerine bakarak vakit geçirebiliyorsunuz.

Sevimli pet karakterlerine yer verilen oyunun grafikleri de son derece başarılı diyebilirim. Milyona yaklaşan oyuncu sayısıyla pek çok kişinin beğenisini kazanan oyun özellikle çocukların daha çok ilgisini çekiyor. Fakat her yaştan oyuncuya hitap ediyor. Eğer bir sanal pet oyunu oynamak istiyorsanız My Tiny Pet'i Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

YORUMLAR