Nasıl Giderim

Nasıl Giderim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nasıl Giderim, İstanbul genelinde seyahat etmeyi kolaylaştıran ücretsiz ve Türkçe bir navigasyon uygulamasıdır.

Nasıl Giderim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış resmi yol tarif uygulamasıdır. İstanbul’daki tüm toplu ulaşım araçlarını destekleyen uygulama İstanbul genelinde seyahat etmeyi kolaylaştırıyor.

Akıllı telefon ve tabletler için tasarlanan Nasıl Giderim uygulaması özellikle İstanbul’a yeni taşınan, tamamen yabancı kişilere yönelik hazırlanmış bir navigasyon uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama ile İstanbul’un istediğiniz bölgesine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı ilk açtığınızda bulunduğunuz konum tespit ediliyor ve direkt ana menüye ulaşıyorsunuz. Yol tarifi almak için yapmanız gereken çok basit. Gideceğiniz yerin ismini yazmak. Hazırda bekleyen MOBIETT konumunuza göre gideceğiniz yere nasıl ulaşacağınızı size söylüyor. İETT otobüsleri, Metrobüs, Marmaray, Metro, Tramway, İDO gibi ulaşım araçları arasından dilediğinizi seçerek gitmek istediğiniz yere kolaylıkla varabiliyorsunuz. Yolculuğunuz esnasında kaç bilete ihtiyacınız olacağını, kaç kalori yakacağınızı ve hava durumunu görebiliyorsunuz. Ev ev iş adreslerinizi ekleyerek bulunduğunuz konumdan ev ve işe toplu ulaşım ile nasıl gitmeniz gerektiğini tarifli veya harita üzerinden görme şansına da sahipsiniz.

Kolay kullanımlı bir navigasyon uygulaması olan Nasıl Giderim, İstanbul’da olup ta toplu taşımayı tercih edenler için harika bir uygulama.

YORUMLAR