Naval Front-Line 1.6102 (Android)

Naval Front-Line

Naval Front-Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Naval Front-Line, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Naval Front-Line, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gemi savaşı oyunu. Yeni çıkan bir gemi oyunu olan Naval Front-Line bu alandaki başarılı oyunlar arasında yerini almış gibi görünüyor.

Oyunu kısaca çoklu oyunculu bir gemi savaş simülasyon oyunu olarak tanımlayabiliriz. İkinci dünya savaşı zamanlarına gideceğiniz oyunda düşman gemileri ile savaşıyor ve onları yok etmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda ordularına katılabileceğiniz ülkeler arasında Amerika, İngiltere, Japonya, Almanya, Fransa, Rusya ve İtalya bulunuyor. Ülkenizi seçtikten sonra kendi filonuzu oluşturuyorsunuz ve size verilen görevleri yerine getirmeye başlıyorsunuz.

Oyunda seçebileceğiniz farklı oyun modları bulunuyor. Bunlardan ilki tutorial. Adı üzerine tutorial'da oyunu nasıl oynayacağınızı öğreniyorsunuz. Diğeri normal görev modu. Burada gerçek savaş haritalarına bağlı kaalarak görevlere gidiyorsunuz. Üçüncüsü ise PvP modu. Yani çevrimiçi olarak diğer insanlarla karşılaşıyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda kullanabileceğiniz zırhlı gemi, ağır kruvazör, hafif kruvazör, yokedici gibi farklı gemi türleri de bulunuyor. Fakat bunları görevlerde ilerledikçe kullanmaya hak kazanmanız gerekiyor.

Yine oyunda isterseniz gemilerinizi özelleştirebiliyorsunuz. Bunun için geminize özel silahlar ve zırhlar ekleyebiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri ise gayet kolay diyebilirim. Buna gerçekçi simülasyon tarzı grafikler de eklenince gayet başarılı bir oyun ortaya çıkmış diyebilirim.

Eğer siz de gemi savaşı oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR