Neon Chrome (Android)

Neon Chrome

Neon Chrome
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neon Chrome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Neon Chrome eğer bolca aksiyon yaşayarak düşmanlarınıza mermi yağdırdığınız bir oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir kuşbakışı savaş oyunu.

Daha önceden Crimsonland gibi oyunlar ile top down shooter türündeki başarısını kanıtlayan 10Tons firması tarafından geliştirilmiş bir başka oyun olan Neon Chrome'da kahramanımızı seçiyoruz ve aksiyona dalıyoruz. Android işletim sistemini kullananan akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen Neon Chrome'daki temel amacımız ise Overseer adlı baş kötüyü bulup yok etmek.

Neon Chrome'da farklı kahraman seçeneklerine sahibiz. Bu kahramanlar farklı silahlar kullanabiliyorlar. Oyundaki bölümler ise rastgele bir düzenle yaratılıyor, yani oyunu her oynayışınızda sizi farklı bir oyun tecrübesi bekliyor.

Neon Chrome'un güzel yönü oyunda etrafınızı yıkıp patlatabilmeniz, bu da oyunun aksiyon anlamında zenginleşmesini sağlıyor. RPG elemntleri sayesinde kahramanlarınızı toplayacağınız eşyalarla geliştirebiliyorsunuz. Farklı düşman türleri, perk sistemi oyunun diğer özellikleri arasında.

YORUMLAR