NERF Hoops

NERF Hoops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NERF Hoops ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil basketbol oyunudur

NERF Hoops kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilen ve mobil cihazlarınızı elinizden bırakamamanıza neden olan bir basketbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan NERF Hoops'da temel amacımız potaya şutlarımızı göndererrek en yüksek isabet oranını ve en yüksek puanı yakalamak. Bu iş kolay görünse de şut atarken dikkat etmemiz gereken çeşitli faktörler var. Biz şut atarken esen rüzgarın şiddeti topun gidiş yönünü değiştirebiliyor.

NERF Hoops içerisinde hoş sürprizleri de barındırıyor. Oyunda kimi zaman işlek bir caddede şut atıyoruz. Biz şut atarken yoldan arabalar geçiyor ve işi daha da heyecanlı hale getiriyor. Kimi zaman da zombi istilası altındayken şut atmaya çalışıyoruz. Biz şut atarken zombiler topumuzu yakalayıp parçalayabiliyorlar. Bu nedenle atışlarımıza dikkat ediyoruz. 

NERF Hoops oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunu oynayabilmek ve şut atmak için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Topa falso verebilmemiz de mümkün.

YORUMLAR