netd 1.5 (Android)

netd

1.5
netd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Netd yasal bir şekilde internet üzerinden video ve dizi izleyebileceğiniz hatta müzik dahi dinleyebileceğiniz bir uygulama.

Netd internet üzerinden klip, dizi, program, belgesel ve çeşitli videoları yasal bir şekilde izleyebileceğiniz güncel bir uygulama. Uygulama Türkiye'nin büyük bir firması tarafından geliştiriliyor ve gerçekten başarılı bir uygulama.

Sadece Android üzerinden değil diğer platformlardan da girebileceğiniz netd her platformda olduğu gibi Android platformunda da sorunsuz hizmet veriyor. Her yaştan izleyiciye uygun videolar barındıran netd, eğlenceli vakit geçirmek için birebir. Kaçırdığınız bir dizinin tekrar bölümünü bulabileceğiniz gibi dilerseniz izlemek istediğiniz dizininin kanalını canlı bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Her yaştan herkese hitap ettiğini söylediğimizi hatırlarsınız. Çocuklara çizgi film ve eğlenceli animasyonları izletebilir, bu sırada siz de istediğiniz dizi ve programı izleyebilirsiniz. Dizi ve programlarla yetinmeyen netd çok izlenen filmleri hem orjinal dilinde hem de Türkçe dil seçeneğiyle karşınıza getiriyor. HD seçeneğiyle yani yüksek kalitede video izleme imkanı sunduğu yetmiyormuş gibi tüm bunları yaparken sizden hiçbir ücret istemiyor. 

İnternetin olduğu her yerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve ücretsiz olan bu uygulama kısa sürede vazgeçilmezlerinizden birisi olabilir. 

YORUMLAR