Next Glass

Next Glass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Next Glass uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan hangi içeceklerin damak tadınıza uyduğunu kolayca keşfedebilirsiniz.

Next Glass uygulaması, tükettiği içeceklerin ne kadar iyi olduğu konusuna değer veren kullanıcıların Android cihazlarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri kullanımı kolay uygulamalar arasında yer alıyor ve böylelikle her zaman en kendinize en uygun içecekleri keşfetmenize imkan tanıyor.

Uygulamanın içerisinde yer alan araçları kullanarak tükettiğiniz bira veya şarapları puanlandırabiliyor, verilen puanlara göre uygulamanın sizin damak tadınızı öğrenmesine imkan tanıyorsunuz. Daha sonra belirlenen damak tadı puanlamasına göre uygulama size keyif alabileceğiniz bira ve şarapları önermeye başlıyor. Bu sayede bir daha hoşunuza gitmeme ihtimali olan alkollü içecekleri içmek yerine sadece seveceklerinize yönelebiliyorsunuz.

Önerilerin yanında, o an denemek istediğiniz bir ürünü direkt olarak aratma ve sizinle olan ilişkisini görme şansınız da mevcut. Bu sayede hemen siparişinizden önce karar değişikliğine gitmeyi de başarabiliyorsunuz. Uygulamada dostlarınızı takip etmek de mümkün olduğu için kimlerin sizinle benzer damak tatlarına sahip olduğunu keşfetmeniz de mümkün.

Eğer içecek tercihlerinizi sosyal ağlardan paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz paylaşım butonları da yine uygulama içerisinde mevcut. Her bir şişeye ait içerik, şeker, kalori değerlerini keşfedebilmeniz ise bilhassa formuna dikkat edenlerin hoşuna gidecektir.

Sık sık alkollü içeceklerin tadından memnun olmuyorsanız en doğru tercihleri bulmak için göz atmayı unutmayın.