NFL 2019 Cihaza göre değişir (Android)
NFL 2019
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amerikan Futbol maçlarına dahil olacağız.

Spor oyunları arasında ön kayıtlarda bulunan NFL 2019 önümüzdek haftalar içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak.

Yeni nesil Amerikan futbol menajerlik oyunu olarak karşımıza çıkacak olan mobil oyunda piyasadaki en iyi oyun kurucu olabilmek için mücadele edeceğiz. Oyun içerisinde takımımıza farklı taktikler ve stratejiler uygulayabilecek ve bu alanla başarılı bir kariyeri geride bırakmaya çalışacağız. 2018 – 2019 sezonunun en iyi yöneticisi olmaya çalışacağımız oyunda gol atabilmek için takımımıza doğru taktikler vereceğiz.

Farklı liglere katılacağımız yapımda takımımıza antrenmanlar yaptırarak oyuncuların performanslarını artırabileceğiz. Kusursuz grafiklere sahip olacak olan oyunda birbirinden farklı oyuncular yer alacak. Oyun içerisinde ses efetleri de maçları daha keyifli bir hale getirecek. Süper yıldız oyuncuları takımımıza alarak daha güçlü bir yapıya kavuşabileceğiz. Her sene olduğu gibi bu senede NFL’in amacı şampiyon olmak olacak.

Gerçekiçi oynanışı ile alanında en iyi deneyimi bizlere sunacak olan NFL 2019 tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuncular zengin içerik ile Amerikan futbolu oynama fırsatı elde edecek ve alışılmışın dışında bir yapıda mücadele edecekler.

YORUMLAR