Night Hunt

Night Hunt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Night Hunt, Türkçe adıyla Gece Avı oyununda zifiri karanlıkta vampir avına çıkıyorsunuz.

Night Hunt (Gece Avı), Commodore 64 oyunu Helsing’s Hunt’ta esinlenerek hazırlanmış vampir avlama oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve Android platformunda ücretsiz olarak yerini almış durumda. Retro görsellere hayranlık duyanların ve vampir oyunlarından keyif alanların iki kat zevk alacağını düşündüğüm oyunda vampir avına çıkıyoruz.

Gecenin kör karanlığında vampirlerin kökünü kazımak için yollara düştüğümüz oyunda karşımıza onlarca vampir çıkıyor ve onları öldürmek için kazığımızı kullanıyoruz. Vampirlere kazığımızın tadını baktırmak için tek yapmamız gereken oldukça yaklaştıklarında ekrana dokunmak. Bu noktada oyunun basit olduğunu düşünebilirsiniz ancak vampirleri üzerimize gelirlerken görmüyoruz. Zirifi karanlıkta görünmez halde olan vampirler sadece şimşek çaktığı anda görünür hale geliyorlar ve bu zamanda kazığı saplamazsak susuzluklarını bizle dindiriyorlar.

Türkçe dil desteğiyle karşımıza çıkan Night Hunt (Türkçe adıyla Gece Avı), görsellerine bakıp aldanmamanız gereken süper eğlenceli bir vampi oyunu.

YORUMLAR