No More Tap

No More Tap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No More Tap, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinde rahatça çalışabilen bir tür tıklama oyunudur.

No More Tap, Android telefon ve tabletlerde çalışan bir tıklama oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi YED yani Yusuf Doğanay tarafından yapılan No More Tap, daha önce mobil platformlarda onlarcasını gördüğümüz tıklama oyunlarından bir tanesi; ancak diğerleri gibi süslü yapımlar olmak yerine sadeliği seçmiş bir oyun. Oyunun temel amacı yukarıda da gördüğünüz gibi sadece tıklamak. Sadece diyorum çünkü oyunda gerçekten sadece tıklamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Başka tıklama oyunlarının bir teması oluyor ve karakterinizin gelişimini o temaya göre yapıyorsunuz. Kimi zaman bir dilenci olduğunuz kimi zaman da canavarlara kaşrı savaştığınız o oyunların aksine, No More Tap'de sadece yazılar var. Tıkladığınızda ekranda sadece sayılar artıyor ve kimi zaman bu sayıların üzerinde bazı yazıların çıktığını görüyorsunuz. Burada oyun size bazen hediye verdiği gibi bazen de çeşitli güçlendirmeler alabiliyorsunuz.

Oyunun üst başlığında da gördüğünüz gibi tesbih sallamak gibi bir oyun aslında. Temelde hiçbir mantığı yok; ama No More Tab süreki kendisine çekiyor ve sürekli tıklamak istiyorsunuz!

YORUMLAR