Nobetci Eczane Bul 1.1 (Android)

Nobetci Eczane Bul

1.1
Nobetci Eczane Bul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nöbetçi Eczane Bul uygulaması ile Android mobil cihazlarınızdan kolayca açık olan eczaneleri bulabiliyorsunuz.

Nöbetçi Eczane Bul uygulaması, adından da fark edebileceğiniz gibi bulunduğunuz şehirdeki nöbetçi eczanelere kolayca ulaşabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve yerli uygulamalar arasında yer alıyor. Hem çok sade ve anlaşılır bir yapıya sahip olması hem de gereken tüm bilgileri kullanıcılara sunması sayesinde acil durumlarda eczane ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan karşılamanızı sağlıyor diyebilirim.

Uygulamada hem günlük hem de aylık nöbetçi eczane planları yer alıyor. Böylece aramalarınız esnasında geleceğe yönelik şekilde de hareket edebiliyor, bütün bir ay boyunca kimlerin ne zaman nöbetçi olacaklarını inceleyebiliyorsunuz.

Eğer eczanenizi bulduktan sonra aramak ve bilgi edinmek istiyorsanız sadece üzerine tıklamanız yeterli. Böylece hemen o telefon numarası çevrilecektir ve nöbetçi eczanenizle bağlantı kurma olanağınız olacaktır. Dolayısıyla akıllı cihazlardan anlamayan kişiler veya yaşlılar bile eczanelerle hemen iletişim kurabilir hale geliyorlar.

Her ne kadar şimdilik uygulamada tüm iller ve ilçeler yer almasalar da gelecek güncellemelerde bu sorunun üstesinden gelineceğini düşünüyorum. Uygulama içerisinden tüm desteklenen şehirleri bulmak ve görmek de mümkün. Elbette eczanelerin açık adreslerine ulaşmak da bir o kadar kolay.

Sık sık eczanelere yolu düşenlerin göz atmak isteyebilecekleri uygulamalardan birisi olduğunu düşündüğümden denemeden geçmemenizi öneriyorum.