Number Island

Number Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Number Island, matematiksel işlemler üzerine kurulu bir bulmaca oyunu.

Number Island, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir zeka oyunu. Özellikle çocuklara yönelik hazırlanmış olan yapısıyla beğenimizi kazanan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Number Island'ın temeli matematiksel işlemler üzerine kurulu fakat tamamen eğlenceli bir atmosfer sunuyor. Matematik ile pek arası olmayan çocuklar dahi bu oyunu büyük bir keyifle oynayacaktır. Number Island'da ister çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı, istersek de çevrimdışı olarak tek başımıza oynayabiliyoruz. Gerçek oyunculara karşı oynarsak aynı anda birden fazla kişiyle mücadele edebiliyoruz.

Scrabble tarzı kelime oyunlarında karşımıza çıkan oyun yapısı aynen Number Island'da da mevcut. Fakat bu sefer harfler ve kelimelerle değil sayılarla işlem yapıyoruz. Yapmamız gereken tek şey ekrandaki tabloda sunulan işlemlere doğru cevaplar vermek ve bu sayede en yüksek puanı elde etmek.

Uuzn soluklu bir oyun deneyimi yaşamak istiyor ve zeka oyunlarına ilgi duyuyorsanız Number Island'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR