Ocean Run 3D

Ocean Run 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunu ve özellikle Subway Surfers'i sevenleri benzer bir oyun bekliyor. Bu sefer denizin altında engelleri aşıp reflekslerinizi sınıyorsunuz.

Tablet üzerinde parmak reflekslerinin doruklarında dolaşıp Subway Surfers'a alternatif arayanlara müjdeli bir haberimiz var. Ocean Run 3D, alışık olduğunuz kontrolleri alıyor ve size bunun yanında zengin ve renkli bir sualtı dünyası sunuyor. Bu oyunda da el çabukluğuyla hareket eden karakterinizin engelleri aşmasını sağlamanız lazım.

Sualtı dünyasında size köstek olmak için bekleyen deniz kestaneleri, canavar balıklar ve mercan resifleri var. Bu kötü niyetli güruh yolunuzda her türlü engeli oluşturmaya yeminli gibiler. Neyse ki Ocean Run 3D'de size yardımcı olabilecek canlılar da mevcut. Bunların arasında üzerinde zıplamanızı sağlayan deniz anaları ve sizi mancınık gibi fırlatan deniz kabukları var.

Oyunda asıl hedefiniz 20 bin deniz atı figürünü toplamak ama seviyeden seviyeye geçebilmeniz için her bölümde saklı olan 4 puzzle parçasını bulmak. Olur da tabletinizi parmak lekeleriyle doldurmaktan yana değilseniz Xbox 360 ve PS3 kontrol cihazlarıyla uyumlu çalışan Ocean Run 3D hoş bir opsiyon sunmuş. Her bölüm için alınan puanlarınızı sosyal fonksiyonlar aracılığıyla arkadaşlar arasında kıyaslamanız mümkün.

YORUMLAR