One Shot Outlaw Cihaza göre değişir (Android)

One Shot Outlaw

One Shot Outlaw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vahşi Batı'da aksiyon dolu savaşlar bizi bekliyor.

Oyuncuları eşsiz bir vahşi batı tarzında bir dünyaya götüren One Shot Outlaw, tamamen ücretsiz bir aksiyon oyunudur.

Orta dereceli grafiklere sahip olan mobil oyunda, karakterimiz ile kasabanın huzurunu sağlamaya çalışacağız. Ekranda bulunan joyisticler yardımı ile karakterimizi yönlendirebilecek ve suçlulara karşı mücadele edeceğiz.

Karakter modellemeleri ile pek başarılı olamayan yapım, bünyesinde birbirinden farklı silah modellerine sahip olarak oyuncuların karşısına çıktı. Oldukça hareketli ve tempolu bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkan yapım, aksiyon bakımından da doyurucu özelliklere sahiptir. Gündüz hava şartlarında hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda, birbirinden farklı düşmanlarla karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Oyun içerisindeki karakterimizi kişiselleştirebilecek ve keyfimize özgü olarak giydirebileceğiz.

Öldürdüğümüz düşmanların silahlarını ve mermilerini yağmalayabilecek, satabilecek ve buna ek olarak yeni silahlar satın alabileceğiz. Kanun kaçaklarına karşı amansız bir mücadele edeceğimiz oyunda, ses efektleri de heyecanımızı tavan seviyeye çıkaracak ve amansız bir savaşa gireceğiz. One Shot Outlaw sadece Android platformunda ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

YORUMLAR