Operation Dracula 1.0.1 (Android)

Operation Dracula

Operation Dracula
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Operation Dracula mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir shoot em up oyunudur

Operation Dracula 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız Raiden gibi klasik shoot em up oyunlarındaki eğlenceyi mobil cihazlarımızda yaşamamıza imkan tanıyan bir uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Operation Dracula aslında ilk olarak iOS platformuna çıkış yapmıştı. Bu platformda büyük başarı yakalayan ve iyi inceleme notları alan oyun sonradan Android platformuna da taşındı. Yani karşınızda boş vakitlerinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi garantileyecek bir oyun bulunmakta.

Operation Dracula içerisinde 3 farklı kahramandan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Ayrıca oyunu oynayarak bir tane bonus kahramanın kilidini de açabilmekteyiz. Kuşbakışı kamera açısıyla oynadığımız oyunda kullandığımız savaş gemisi ekranda dikey olarak ilerliyor ve karşımıza yüzlerce düşman çıkıyor. Bir yandan gemimiz ateş ederken diğer yandan da düşman ateşinden kaçıyoruz. Bölüm sonu canavarları ise bize zorlu ve heyecanlı mücadeleler sunuyor.

Operation Dracula'nın müzikleri de oyunun retro tarzını koruyor. 16 bit grafiklere sahip olan oyun sahip olduğu yoğun aksiyon ile keyifli bir oynanış sunmakta.

YORUMLAR