Optical Inquisitor 17+ 1.0.6 (Android)

Optical Inquisitor 17+

Optical Inquisitor 17+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Optical Inquisitor 17+ mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Optical Inquisitor 17+ uzun süreli bir eğlence barındıran ve içerisinde birçok farklı oyun türünü birleştiren bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Optical Inquisitor 17+'nin 80'lü yıllardaki B sınıfı aksiyon filmlerini aratmayan bir hikayesi var. Oyunda 1988 yılında arkadaşları tarafından ihanete uğradıktan sonra 8 yıl hapse mahkum edilen Tommy Rissken adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız bu nedenle intikam almaya yemin ediyor ve eski arkadaşlarının peşine düşüyor, biz de ona bu macerada eşlik ediyoruz.

Optical Inquisitor 17+'de bir sniper oyununda olduğu gibi keskin nişancı tüfeğimizi kullanarak bize ihanet edenleri avlamaya çalışabiliyoruz. Bunun yanında intikam almak için eski arkadaşlarımızı yakalayıp farklı sorgulama şekilleri de geliştirebiliyoruz. Onları arabanın arkasına bağlayarak etrafta sürüklemek bu yöntemlerden biri. Oyunda araç kullanımı bize GTA serisinin ilk oyunlarını hatırlatıyor. Kuşbakışı kamera açısıyla aracımızı yönetiyoruz ve fizik motorunun nimetlerine tanık oluyuoruz.

Optical Inquisitor 17+ kendi silahlarınızı inşa etmenize de izin veriyor.

YORUMLAR