Overkill 3 1.1.6 (Android)
Overkill 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    653

  • Üretici

    Game Troopers

Overkill 3 türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bir mobil TPS aksiyon oyunu

Overkill 3 eğer kaliteli bir mobil aksiyon oyunu oynamak isterseniz avsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir oyun olan Overkill 3 uzak gelecekte geçen bir hikayeye sahip. Söz konusu olan gelecek ise biraz karanlık bir gelecek; çünkü konuk olduğumuz zaman diliminde baskıcı ve insanları ezen bir iktidar mevcut. Bu iktidar bütün insanların kendini desteklemesini ve itaat etmesini istemektedir ve bu nedenle de insanlar üzerine güç uygulamaktan kaçınmamaktadır. Moral olarak çöken insanlar korkularından bu duruma ses çıkaramamaktadırlar. Bu baskıya karşı çıkan insan sayısı ise oldukça azdır. Biz de oyuna bu noktada dahil olarak baskıya karşı koymaya çalışan insanlara önderlik etmeye ve baskıcı iktidarı devirmeye çalışıyoruz.

Overkill 3'de serinin bir önceki oyununa göre öne çıkan en büyük yenilik FPS, yani birinci şahıs oyun sisteminden TPS, yani 3. şahıs oyun sistemine geçilmiş olması. Kahramanımızı omuzlarının üzerinden görerek yönetiyoruz ve hedeflerimize nişan alarak ateş ediyoruz. Oyunda yoğun aksiyon yaşarken göz alıcı grafiklere göz atmaktayız. Oyunun grafiklerinin gerçekten başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüksek kaliteye rağmen iyi bir optimizasyon da söz konusu, oyun genel olarak orta segment telefonlarda akıcı bir şekilde çalışabiliyor.

Overkill 3 içerisinde çok sayıda silah seçeneği yer almakta. Bu silah seçeneklerinin her biri için de çok sayıda modifikasyon seçeneği bulunuyor. Eğer gerçek anlamda kaliteli bir aksiyon oyunu arıyorsanız Overkill 3'ü kesin deneyin.

ARTILAR

Güzel grafikler ve optimizasyon

Bol aksiyon

Tonlarca silah ve modifiye seçeneği

EKSİLER

YORUMLAR