Owen's Odyssey

Owen's Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu parkurlardan hoşlananlara kaliteli bir oyun sunan Owen's Odyssey Android için ücretsiz bir platform oyunu.

Genç bir oğlanın hayat penceresinden anlatılan Owen's Odyssey isimli bu ücretsiz platform oyununda şiddetli rüzgarın azizliğine uğrayan Owen mecburen Castle Pookapick isimli tehlikeli bir yere sığınıyor. Dikenlerin, testerelerin, ateşin ve düşen kayaların fink attığı bu oyunda pervaneli şapkasıyla havada süzülmek suretiyle çıkış yolu arayan kahramanımızın işi sizin parmaklarınızdaki marifete bağlı.

Zorluk seviyesi konusunda taviz vermeyen oyun başlangıç aşamasında alıştırma turları yapmaktan ziyade ilk dakikada can kaybetmesi garanti bir parkur hazırlamış. Dolayısıyla bu oyunu öğrenirken hak kaybetme olayını çok sık yaşayacaksınız. Kolay kontroller, akıllı bölüm tasarımları, başarılı animasyonlar ve uyumlu oyun içi müziklerle harika bir oyun hazırlayan ekip tüm bunlara rağmen zorluk eşiğini yüksek tutarak deneyimsiz oyuncuların ilgisini uzak tutuyor.

Sık sık ölmek sizi sinirlendirmeyecekse ve oyunu öğrenmek için fedakar davarnmak istiyorsanız Owen's Odyssey size oldukça iyi bir oyun dünyası sunacaktır. Flappy Bird ve Mario'nun karışımı olduğu iddia edilen bu oyunda Flappy Bird benzeri kontrollerin olduğu bir gerçek ama Mario ile olan tek benzerlik karanlık kalenin bölüm tasarımı, altın toplamaca ve süre limiti olabilir. Yine de bu iki tür arasında geçiş yapmayı başardıklarını söylemek oldukça mümkün.

Eğer zor oyunları seviyorsanız ücretsiz olan bu platform oyununu kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR