Pacific Warships 0.6.4 (Android)

Pacific Warships

Pacific Warships
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Düşman gemilerini bulun ve batırın!

Pacific Warships: Epic Battle, grafik ayarlarını dilediğinizce ayarlayabildiğiniz tamamıyla ücretsiz online deniz savaşı oyunu.

Android platformunda en çok indirilip oynanan deniz savaş oyunlarından World of Warships Blitz’e benzeyen savaş gemisi donanma oyununda bir donanma filo komutanı olarak bulunuyorsunuz.

Savaş gemilerini yönettiğiniz online mobil oyunlardan biri Pacific Warships. 100MB altı boyutuna rağmen son derece kaliteli grafikler sunan deniz savaş oyununda Arrow, Avenger, Spearhead, Eclipse gibi farklı sınıflara ayrılan gemileri alıp Atlantik’ten Pasifik’e kadar uzanan bir alanda düşmanlarla çarpışıyorsunuz. Savaşlar gerçek zamanlı ve düşmanlarınız sizin kadar etkili düşünen gerçek oyunculardan oluşuyor. Keşfe çıkarak düşman gemilerini tespit ediyor ve batırmak için uğraşıyorsunuz. Geminizin görünümü ve zırhını değiştiren çok sayıda yükseltme (upgrade) mevcut. Silah, füze, ana gövde, güverte geliştirmeleri ile savaş geminizi nihai bir ölümcül silah haline getiriyorsunuz. Oyunda yetenek ağaçları da büyük önem taşıyor. Yetenek ağaçlarını araştırarak istatistiklerinizi geliştiriyorsunuz. Sadece geminiz değil mürettebatınızın da önemli olduğunu unutmayın.

YORUMLAR