Panzer Ace

Panzer Ace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Panzer Ace mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online tank savaşı oyunudur.

Panzer Ace oyunculara 2. Dünya Savaşı'nın heyecanı yaşatan ve bu savaşta yer alan tarihi tankları kullanabilme imkanı veren bir mobil tank savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Panzer Ace'de döneme özgü 70'den fazla tank yer alıyor. Oyuna Amerikan, Sovyet veya Alman tanklarından birini seçerek başlıyoruz ve sonrasında savaş alanlarına adım atarak düşman tanklarını yok etmeye ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Online altyapıya sahip olan Panzer Ace'i dilerseniz senaryo modunda tek başınıza, dilerseniz online modda diğer oyunculara karşı savaşarak oynayabilirsiniz. Oyunda senaryo görevlerini tamamladıkça veya online modda maçları kazandıkça tankınızı geliştirebilmeniz için kullanabileceğiniz kaynakları toplamaktasınız. Ayrıca mürettebat kartlarına sahip olarak tankınızı geliştirebilmeniz de mümkün.

Panzer Ace'in kontrol sistemi genel olarak sorun çıkarmıyor. Oyunda ekranın solundaki analog çubuğu kullanarak tankınızı yönlendirebilir, sağındaki tuşu kullanarak ateş edebilirsiniz.

YORUMLAR