Panzer Sturm 1.6.2 (Android)

Panzer Sturm

Panzer Sturm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank savaş oyunlarına daha stratejik bir yaklaşım sunan Panzer Sturm, aksiyonu tepeden yönetmek isteyenlerin tercih edeceği bir oyun.

Etrafı kasıp kavuran mobil tank savaşı oyunlarından sonra Almanlar da çorbada tuzları olsun istemişler ve karşımıza çıkan oyun Panzer Sturm. Shooter olmaktan ziyade stratejik bir oyun yapısına yakın duran Panzer Sturm, güçlü bir tank ordusu kurup düşmanlarla çarpışmanız gereken bir oyun. Tahmin edebileceğiniz gibi oyuna tankların hakim olması bu tanklar arasında büyük bir çeşitlilik yaratıyor. Doğru orduyu kurup rakiplere göre strateji hazırlamanız gerekiyor.

Ücretsiz MMO oyun modu olan Panzer Sturm, dünya üzerinden herkesle PvP oynamanıza olanak tanıyor. Arkadaşlarınızla kuracağınız müttefiklikler sayesinde kalabalık düşman gruplarına karşı geniş çaplı bir savaş yürütmeniz de mümkün. Sayısız upgrade imkanı ile tanklarınızı istediğiniz şekil ve biçimlere sokup olabildiğince güçlendirme fırsatınız var. Ama bir orduyu ordu yapan elbette başındaki komutanlardır. Seviye atlatabildiğiniz komutanlarınız sayesinde ordunuzun ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberliği sağlarken tek bir yumruk olmanın gücünü fark edeceksiniz.

11 farklı hikaye aşaması olan oyunun 176 farklı bölüm ile uzun vaadeli bir oyun keyfi sunması, kısa sürmeyecek bir eğlenceyi garantiliyor. Etrafta dolaşan tank oyunlarının çoğunu denemiş olabilirsiniz ama Almanların bize anlatmak istediği birşeyler var. Bu oyunu kaçırmayın.

Dikkat: Oyun açılır açılmaz Almanca olabilir. Ayarlardan dili İngilizceye çevirmeniz mümkün.

YORUMLAR