Paper Boy

Paper Boy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Boy, kontrol edeceğiniz çoukc ile bisikletinize binerek gazeteleri dağıtmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Paper Boy, Nintendo oyunlarından esinlenilerek geliştirilen bir Android gazete dağıtma oyunudur. Her ne kadar eğlenceli bir oynanışa sahip olsa bile, oyunun grafikleri hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Oynadığınız oyunlardan grafik beklentiniz yüksek ise bu oyun size göre olmayabilir.

Oyundaki göreviniz şehrin insanlarına güncel haberler içeren gazeteleri dağıtmak. Tabi gazeteleri yürüyerek yada araba yerine bisiklet ile dağıtıyorsunuz. Ülkemizde çok popüler olmasada özellikle yabacı filmlerden görmeye alışık olduğumuz sahnelerden biri olan bisikletle gazete dağıtımını oyun olarak görmek sizi eğlendirebilir.

Boş vakitlerinizi eğlenceli geçirmenizi sağlayacak oyunda 5 farklı bölüm bulunuyor. Yeni bir oyun olduğu için ekstra bölümler ilerleyen süreçlerde mutlaka eklenecektir. Bu nedenle az bölüm var diye ön yargı ile yaklaşmamak gerekir.Gazete dağıtımı yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. bunlarda biri trafik. Önünüze çıkan engellere dikkat ederek atlatmalı ve dağıtabildiğiniz kadar çok gazete dağıtmalısınız.

Yüksek beklentiler içerisinde olmayan bir android mobil oyuncusuysanız Paper Boy yani gazeteci çocuk oyunu kısa süreli aralarınızda sizi keyiflendirebilir. Oyunu oynamak için Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR