Paper Wizard (Android)

Paper Wizard

Paper Wizard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paper Wizard mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Paper Wizard yoğun aksiyona sahip oynanış içeren bir mobil kuşbakışı savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Paper Wizard bize fantastik bir hikaye sunuyor. Oyunumuzun hikayesi Booktopia adı verilen bir dünyada geçiyor. Kağıt kahramanların yaşamakta olduğu bu dünya bir gün canavar saldırısına uğruyor. Bu saldırı karşısında ise kağıt büyücülerimiz topraklarını savunmak için gönüllü oluyorlar ve savaş başlıyor. Bu savaşa farklı büyücülerden birini seçerek katılıyoruz ve canavarlarla çarpışmaya başlıyoruz.

Paper Wizard'da 4 farklı büyücü yer almakta. Bu büyücüler ateş, buz ve yıldırım güçlerini kullanmakta ustalar ve sahip oldukları bu ustalıklar sayesinde savaşta farklı oyun stilleri sunabiliyorlar. Oyun boyunca zindanları ziyaret ediyoruz ve canavarlar bize dalga dalga saldırıyor. Bu dalgalardaki bütün düşmanları yenebilmek için büyü gücümüzü verimli bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Paper Wizard klasik top down shooter dinamiklerini RPG elementleriyle birleştiriyor. Oyunda düşmanları yok ettikçe kahramanımız seviye atlayabiliyor ve yeni yetenekler öğrenebiliyor. Ayrıca sandıkları açarak ve düşmanları yok ederek büyülü silah ve ekipmanları da toplayabiliyoruz. Kazandığımız altınla dükkandan bu tür silah ve ekipmanları satın alabilmemiz de mümkün.

Paper Wizard'ın ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR