PAW Patrol Rescue Run 1.0.1 (Android)

PAW Patrol Rescue Run

PAW Patrol Rescue Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAW PAtrol Rescue Run çocuklara hitap eden bir atmosfere sahip olmasıyla öne çıkan bir koşu oyunu.

PAW Patrol Rescue Run çocukların severek oynayacağı eğlenceli bir koşu oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Android tablet ve akıllı telefonlarımıza indirebildiğimiz bu oyunda birbirinden ilginç mekanlarda inanılmaz maceralara tanık oluyoruz.

Oyunda sevimli karakterlerin kontrolünü ele alıyor ve tehlikelerle dolu bölümlerde mücadele veriyoruz. Oyundaki temel amaçlarımız arasında kemikleri toplamak ve engellere takılmadan ilerlemek mevcut.

Elbette oyunun asıl hedef kitlesi çocuklar olduğu için zorluk seviyesi de ona göre tasarlanmış. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız bonuslar ve güçlendiricilerden bu oyunda da bulunuyor. Oyundan alacağımız puan üzerinde direkt olarak etki gösteren bu güçlendiriciler ile çok daha iyi skorlara imza atmak mümkün.

PAW Patrol Rescue Run'da çocukların ilgisini çekecek türden grafiklere ve modellemelere yer verilmiş. Üç boyutlu hazırlanan bu görseller oyundan alınan keyif faktörünü bir adım ileri taşıyor. Eğer çocuğunuzun büyük bir keyifle oynayabileceği bir mobil oyun arıyorsanız PAW Patrol Rescue Run'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR