Penalty Kick 1.02 (Android)

Penalty Kick

Penalty Kick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penalty Kick Android işletim sistemli cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir penaltı oyunudur.

Penalty Kick Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir penaltı çekişme oyunudur. Aslında bu kategoride yer alan çok daha iyi örnekler mevcut fakat Penalty Kick de hiç fenal değil. Özellikle penaltı çekme oyunlarından hoşlanıyorsanız keyif faktörü yüksek olan bu oyunu denemenizi öneriyorum.

Oyunda kuşbakışı kamera eşliğinde oyuna hakim oluyoruz. Bu kamera açıcı bu oyun için gerçekten iyi bir tercih olmuş. Bunun sebebi ise grafik detaylarının çok da iyi olmaması. Aslında kalite olarak iyi sayılabilir fakat biraz daha detay iyi olabilirdi. Elbette bu oyunlardan bir konsol veya PC kalitesi beklemek hata olur fakat son teknoljilerle birlikte mobil cihazlar bile grafik kalitesi olarak çağ atladı.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de arkadaşlarınızla mücadele etmenize imkan sağlaması. Bu özelliği sayesinde Facebook üzerinden davet gönderebilir ve kabul eden arkadaşlarınızla keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Oyun genel olarak keyif üzerine kurulmuş. Grafikler çok iyi olmayabilir fakat eğlence faktörüne diyecek laf yok. Futbol oyunlarından hoşlanıyorsanız Penalty kick denemeniz gerekenler arasında.

YORUMLAR