PeriscoDroid 1.8 (Android)

PeriscoDroid

1.8
PeriscoDroid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PeriscoDroid sayesinde Periscope üzerinde yapılan yayınları sorunsuzca izleyebiliyoruz.

PeriscoDroid, son zamanların en popüler uygulamalarından olan Periscope üzerinde yapılan canlı yayınları Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinden izlememize imkan tanıyor.

Bildiğiniz gibi Periscope, Twitter tarafından kullanıcılara kendi canlı yayınlarına yapabilmelerine imkan sağlamak için tasarlandı ve piyasaya sürüldü. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman canlı yayınlar yapabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu faydalı uygulama sayesinde Periscope üzerinde yapılan yayınları liste üzerinden takip edebiliyor ve ilgimizi çekenlere girerek yayına katılabiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimizde karşımıza sade ve gösterişten arındırılmış bir arayüz çıkıyor. O an Twitter üzerinde, Periscope ile yapılan canlı yayınlar listede sıralanıyor. Bu yayınlardan istediğimizin linkine tıklayarak katılımda bulunabiliyoruz.

Genel olarak sorunsuz çalışan PeriscoDroid, Periscope üzerinde yapılan canlı yayınları Android cihazları üzerinden takip etmek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR