PES 2017 1.0.1 (Android)
PES 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PES 2017 (Pro Evolution Soccer 2017), Konami'nin Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir mobil futbol oyunu.

PES 2017, Konami’nin Android platformuna ücretsiz çıkardığı mobil futbol oyunu. En az FIFA kadar kaliteli grafiklere ve oynanış dinamiklerine sahip olan mobil futbol oyununda Konami’nin bu sene anlaştığı kulüp olan Barcelona’nın öne çıkarıldığını görüyoruz. Tabii ki UEFA Şampiyonlar Ligi de lisanslı olarak bulunmakta.

PES 2017 ile mobil platformda da EA Sports’un karşısına çıkan Konami’nin başarılı bir işe imza attığını söyleyebiliriz. Grafikler gerçekten FIFA’nın kalitesinde, oyuncuların hareketleri üzerinde oldukça çalışıldığı belli ve atmosfer harika yansıtılmış. Her yönüyle kaliteli bir futbol oyunu karşımızda.

Futbolseverlerin kafasını karıştıracağa benzeyen, PES’cilerin gözü kapalı indirip oynayacağını düşündüğüm PES 2017’de arkadaşlarınızla hızlı maç yapabilmenin yanında online maç modunda dünya genelinde Winning Eleven ustalarıyla nefes kesen karşılaşmalara katılabiliyorsunuz. Klasik maç dışında UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanını da yaşamayı da seçebilirsiniz.

Kendi takımınızı da kurabildiğiniz PES 207 mobilde PC sürümündeki gibi Türkçe gelmiyor ancak olabildiğince basitleştirilmiş bir arayüz sizleri karşılıyor. Bu noktada ilginç bir detayı sizinle paylaşmak istiyorum. Oyun dilini Japonca ayarlarsanız Winning Eleven 2017, başka bir dil seçerseniz Pro Evolution Soccer 2017 başlığı görüntüleniyor. Unutmadan, oyunu oynayabilmeniz için aktif internet bağlantısı şart. Akıllı telefonlara PES 2017'nin gelmiş olmasından sonra artık PES 2018 için geri sayımda başlamış gibi görünüyor.

YORUMLAR