PES CLUB MANAGER (Android)

PES CLUB MANAGER

PES CLUB MANAGER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,042

  • Üretici

    Konami

PES CLUB MANAGER, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği resmi Konami Android PES menajerlik oyunu.

PES CLUB MANAGER, mobil cihazları üzerinde menajerlik oyunları oynamaktan keyif alan oyuncular için piyasaya sunulan resmi ve ücretsiz PES menajerlik oyunu. Konami firması tarafından geliştirilen oyun oldukça büyük boyutlu ve çok detaylı.

Bilgisayarlarınızda oynadığınız menajerlik oyunlarından hiç bir eksiği olmayan PES CLUB MANAGER ile kendi rüyalarınızdaki takımı kurarak diğer online oyuncular ile liderlik yarışına girebiliyorsunuz.

Futbol bilginizi ortaya koymanız gerekne oyunda bir takımın kontrolünü ele geçirerek her türlü işiyle ilgileniyorsunuz.

5000'den fazla lisanslı oyuncuya sahip olan Konami'nin PES CLUB MANAGER oyununda takımınızın maçlarını 3 boyutlu görseller ile birlikte izleyebiliyorsunuz. PES 2015'in optimize edilerek mobile yansıtılması ile ortaya çıkan PES CLUB MANAGER ldukça başarılı ve nerediyse hatasız bir oyun.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde dilediğiniz zaman ve yherde menajerlik oyunu oynama keyfi sunan bu oyunu Android 4.2 ve üzeri yüklü olan cihazlarınıza indirerek hemen oynamaya balayabiliyorsunuz.

Oyunu oynayabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok fakat alacağınız PES altınları le oyundaki gelişiminizi hızlandırmanız da mümkün.

Online oyun olduğu için Android cihazlarınızın internete bağlı olması gerekiyor. Ayrıca boyutu büyük olduğu için indirirken mobil internet paketiniz yrine WiFi bağlantısı kullanmanız yararınıza olacaktır.

Bir takımın tüm sorumluğunu üstlenerek yönetmek ve maçlarını izlemek istiyorsanız, PES CLUB MANAGER oyununu Android telefon ve tabletleirnize hemen indirin.

YORUMLAR