Pets Race 1.0.5 (Android)

Pets Race

Pets Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pets Race, birbirinden eğlenceli hayvanların kendi arasında yaptığı yarışı konu alan oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

Hayvanlar oldukça neşeli ve sevimli hayvanlardır. İnsanlar onları severken ve onlarla oynarken mutlu olurlar. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Pets Race oyunu ile birlikte, hayvanlarla yarışarak da mutlu olacaksınız.

Normalde araba yarışı oynamaya alışkın olabilirsiniz. Fakat Pets Race oyununda hayvan karakterleri ile yarışacaksınız. Oldukça zorlu bir parkurda oldukça hızlı hayvan karakterleri ile mücadele edeceksiniz. Pets Race oyununda birbirinden farklı hayvan karakterleri bulunmakta. Bu karakterlerin hepsi hem çok iddialı hem de çok hızlılar. Oyunda en tecrübesiz yarışçı siz olabilirsiniz. Bu yüzden Pets Race oyununda dikkatli olmalı ve rakiplerinizin taktiklerini anlamalısınız.

Pets Race oyununda yarış esnasında karşınıza birçok nesne çıkacak. Bu nesneleri topladıkça para kazanabilir veya rakiplerinizi yavaşlatabilirsiniz. Yalnız nesneleri toplarken dikkatli olmanızda fayda var. Eğer nesne toplamak için acele edip bir engele takılırsanız rakibinizi tekrar yakalamanız çok zor olacak. Bu yüzden nesnelere değil rakibinizi geçmeye önem gösterin.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleri ile birlikte oldukça hoşunuza gideceğine inandığınız Pets Race oyununu sizlere tavsiye ediyoruz. Sıkıldığınız zamanlarda oynayabileceğiniz Pets Race, sinirli zamanlarınızda da stresinizi alacak.

YORUMLAR