Phantom Blade

Phantom Blade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phantom Blade mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Phantom Blade eğer sürükleyici bir RPG oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Phantom Blade'de Parsus adlı bir krallığa konuk oluyoruz. Fantastik bir evrende yer alan bu krallık uzun bir süre boyunca barış içinde yaşamıştır. Fakat bilinmeyen bir tehdit ortaya çıkarak Parsus'taki huzurun bozulmasına neden olmuştur. Parsus'un kralı ise bu tehdit karşısında emrindeki en büyük kahramanı görevlendiriyor. Biz de bu kahramana yardımcı olarak maceraya dahil oluyoruz.

Phantom Blade, oyunculara klasik bir rol yapma oyunu tecrübesi yaşatmak üzere tasarlanmış bir oyun. Bu amaçla oyunda sıra tabanlı bir savaş sistemi kullanılıyor. Bu nedenle oyun taktiksel bir şekilde oynanıyor. Yapacağınız hamleleri önceden planlayabiliyor ve düşmanınızın hamlelerine göre taktiklerinizi değiştirebiliyorsunuz.

Phantom Blade içnide keşfedilecek yüzlerce zindan bulunuyor. Oyunun grafikleri göze hoş görünmekte. Phantom Blade'in uzun süreli bir eğlence sunacağı söylenebilir.

YORUMLAR