Photo Finish Horse Racing 52.00 (Android)

Photo Finish Horse Racing

Photo Finish Horse Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Finish Horse Racing, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir en iyi at yarışı oyunu.

Photo Finish Horse Racing, Android platformundaki en iyi at yarışı oyunu diyebilirim. Gerek atların gerekse de jokeylerin modellemelerinin dikkat çekici olduğunu ve yarış havasına sokan benzersiz bir oynanış sunduğunu özellikle belirtmem gerek.

Hem tablet hem de telefonda rahat oynanış sunan at yarışı simülasyonunda amacımız kupayı kazanıp at yarışlarının kralını olduğumuzu göstermek. At ve jokerimizi seçerek başladığımız oyunda yarışlarda birinci gelmenin iki püf noktası bulunuyor. Birincisi; çok iyi kalkış yapmak. Diğer atlar arasından sıyırılıp çıkabilmemiz için sağ alt köşedeki alanda çubukları üst üste belirtilen noktaya getirmemiz gerekiyor. Birkaç dokunuşun ardından yarış başlıyor. Yarış esnasında da dikkat edeceğimiz nokta kamçı. Kamçımızı istendiği kadar ve istendiği şiddette kullanmamız gerekiyor. Kamçı da sağ alt köşeye konumlandırılmış ve vakti geldiğinde açılan barda doğru zamanda dokunarak kamçımızı kullanmış oluyoruz. Kalkış ve kamçı haricinde dikkat etmemiz gereken bir nokta yok.

Oyun bize iki seçenek sunuyor. Fazla uzun sürmeyen hızlı yarışlara katılabiliyor veya uzun soluklu, başlama pozisyonumuzun önemli olduğu kupa kazanma amacıyla yarıştığımız kariyer modu.

YORUMLAR