Photosphere HD Live Wallpaper

Photosphere HD Live Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photosphere HD Live Wallpaper, Android cihazınıza benzersiz bir görünüm kazandıran bir canlı duvar kağııdır

Photosphere HD Live Wallpaper eğer akıllı telefon veya tabletinizin görünümünden sıkıldıysanız ve bambaşka bir görünüm yakalamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir canlı duvar kağıdı seçeneği.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu duvar kağıdı uygulaması temel olarak ana ekranınıza photosphere - fotoğraf küresi şeklinde bir resim yerleştiriyor. Photosphere tarzındaki fotoğraflar 360 derecelik bir görünüme sahipler. Yani bu fotoğraflara bakarken tıpkı kendi gözünüzden etrafı görüyormuşsunuz gibi bir izlenim elde edebiliyorsunuz. Bir küre içerisinden dünyaya bakma deneyimini mobil cihazlarımıza taşıyan bu uygulama da bu anlamda başarılı bir iş çıkarıyor.

Photosphere HD Live Wallpaper ile belirleyeceğiniz photosphere türündeki duvar kağıtları hareket sensörü yardımıyla sağa, sola, yukarı veya aşağıya doğru hareket edebiliyor. Özellikle deniz altı görüntülerini içeren fotoğrafları canlı duvar kağıdı yaptığınızda tıpkı su altına dalmışsınız gibi Android cihazınızı kullanabiliyorsunuz.

Photosphere HD Live Wallpaper içerisinde kullanıcılara sadece bir duvar kağıdı paketi sunuluyor. Diğer duvar kağıdı paketleri ise ayrıca satın alınabiliyor.

YORUMLAR