PinHog for Pinterest

PinHog for Pinterest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pinterest kullanıcıları için daha kolay ve daha hızlı bir uygulama; PinHog for Pinterest. Özellikle Pinterest'in telefon hafızasını çok hızlı tükettiğinden şikayet ediyorsanız, PinHog for Pinterest'i denemelisiniz.

Lite uygulamaları her zaman fazla hafıza ve şarj tüketen uygulamaların yerine tercih edilir. Özellikle çok hızlı performans gösteremeyen akıllı telefonlar için bu lite uygulamalar biçilmiş kaftan durumunda her zaman. Şimdiki uygulamamız ise Pinterest için geliyor.

PinHog for Pinterest adlı uygulama ile hem Pinterest'te yapabildiklerinizin tamamını yapabilir, hem de telefonunuzu daha da rahatlatabilirsiniz. Pinterest kategoilerine kolayca ulaşabilmekten tutun, QR/BAR kodlarını taratabilme özelliğine kadar birçok özelliği içerisinde barındıran PinHog for Pinterest, özellikle şarj konusunda telefonu daha da rahatlatıyor.

Düz, sade ve kolay ara yüzüyle birlikte Pinterest kullanıcıları tarafından yüksek ilgiyle karşılanıyor. Siz de telefonunuzun bu yüzden ağır çalıştığını düşünüyorsanız, PinHog for Pinterest'i mutlaka denemelisiniz. 

ARTILAR

Orijinalinde yapılan her şeyin daha kolay yolu

Daha rahat ve temiz ara yüz

Pinterest kategorilerine hızlı ulaşım

EKSİLER

Orijinalden uzak ara yüz

Çok sade

YORUMLAR