PINKFONG Dino World 2 (Android)

PINKFONG Dino World

2
PINKFONG Dino World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PINKFONG Dino World mobil cihazlarda oynanabilen çocuk oyunlarını bir araya getirmektedir

PINKFONG Dino World eğer dinozorlara ilgi duyuyorsanız ve bolca eğlenmek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek çocuk oyunlarını bir araya toplayan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan PINKFONG Dino World oyun severleri dinozorların renkli dünyasına konuk etmekte. Bu geniş kapsamlı uygulama içerisinde bulmaca türünde dinozor oyunları, şarkı söyleme etkinlikleri gibi çeşitli eğlenceli öğeler bir araya getiriliyor. PINKFONG Dino World'u oynayarak çocuklar dinozorlarla ilgili yeni bilgiler öğrenebiliyorlar ve dinozor kartları toplayabiliyorlar. PINKFONG Dino World içerisinde yer alan şarkılar İngilizce. Eğer çocuğunuza İngilizce öğretiyorsanız PINKFONG Dino World çocuğunuzun sevebileceği bir dil öğrenme aracı olabilir.

PINKFONG Dino World içerisinde yer alan interaktif dinozor oyunlarında dinozorları besleme, dişlerini fırçalama, saklambaş oynama, arkeolojik kazı yaparak dinozor kemiklerini ortaya çıkarıp birleştirme gibi aktiviteler gerçekleştirilebiliyor. Dokunmatik kontroller ve sürükle-bırak yöntemiyle oynanabilen bu oyunlar çok karmaşık yapıda değiller.

PINKFONG Dino World içerisinde yer alan şarkılar ve oyunlar dinozorlar hakkındaki yeni bilgileri çocuklara öğretiyor.

YORUMLAR