Pixelmon Hunter

Pixelmon Hunter
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixelmon Hunter, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir aksiyon macera oyunu olarak dikkat çekiyor.

Pixelmon Hunter, Android işletim sistemine sahip tabletlerimiz ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor. Oyuna ilk girdiğimiz saniyede ilhamını Minecraft'tan aldığını anlıyoruz. İlerleyen dakikalarda ise bazı öğelerin Pokemon'u çağrıştırması oyunu daha da ilginç bir hale getiriyor.

Oyunda farklı türde yaratıklar var. Bu yaratıklardan birini seçerek arenalarda gerçekleştirilen dövüşlere katılıyoruz. Asıl kontrol ettiğimiz karakterin silah seçimi de bizim kararımıza bırakılıyor. Dövüş stilimize en uygun olan silahı ve canavarı seçerek rakipleri yenmeyi amaçlıyoruz.

Seçebileceğimiz silahlar arasında kılıçlar, sopalar, sihirli değnekler ve diğer tipte silahlar bulunuyor. Oyundaki asıl amacımız ateş, su, hava, elektrik, taş ve diğer pek çok türde materyallerden oluşan pixelmon'ları ele geçirmek. Elbette bunu gerçekleştirmesi hiç de kolay olmuyor çünkü arenada karşımıza çıkan rakipler hiç de kolay lokma değiller. Hatta daha ilk bölümde bunun ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Neyse ki arenalarda tecrübe kazandıkça gücümüz yerine geliyor ve rakipleri nasıl yenebileceğimiz konusunda farklı taktikler geliştirebilecek kıvama geliyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de tekli ve çoklu oyuncu olmak üzere iki farklı moda sahip olması. Eğer tekli olarak oynamak isterseni botlara karşı mücadele edeceksiniz. Fakat eğer çoklu oyuncu modunda ilerlemek isterseniz dünya üzerinde bu oyunu oynayan herhangi biriyle karşı karşıya gelebilirsiniz.

YORUMLAR