Pizza Picasso 1.2.0 (Android)

Pizza Picasso

Pizza Picasso
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pizza Picasso, Android cihazlarınızda lezzetli pizzalar yapabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

Pizza Picasso, yemek yapma oyunlarından hoşlanan kullanıcıların oynayabileceği bir çocuk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, leziz pizza malzemeleriyle teker teker ilgilenerek ve istediğiniz boyda hamurları yaparak pizza yapabilirsiniz. Özellikle küçük yaştaki oyunseverlerin beğeneceğini düşünüyorum. 

Oyunu tasarımından başlayarak anlatmaya çalışayım. Oyunun görsellerinin gerçekten başarılı olduğunu söyleyebilirim fakat oynarken bazı dokunuşları iyi algılamadığını hatırlatmakta fayda var. Öyle ki, pizza hamurunu açarken hiç istemediğim şekiller ortaya çıktı. Bu tabi benim beceriksizliğim, sizler bu konuda daha başarılı olacaksınızdır. Her şeyi sırasıyla gerçekleştiriyorsunuz ve bu bağlamda oyun bizlere bir bakıma pizza tarifi vermiş oluyor. Yani gerçek hayatta yapmak isteseniz hamuru oluşturma kısmı hariç tüm süreçlerden geçiyorsunuz. Üstelik pişirme sırasında ısıyı iyi ayarlayamazsanız pizzanızı yakabilirsiniz. 

Bu tarz oyunları seven kullanıcılar Pizza Picasso'yu ücretsiz olarak indirebilirler. Pizza'nın yemek masasına gelmeden önce hangi aşamalardan geçtiğini merak ediyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR