Plancon: Space Conflict 1.0.4 (Android)

Plancon: Space Conflict

Plancon: Space Conflict
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plancon: Space Conflict, uzayda düşmanlarımıza karşı amansız mücadelelere girdiğimiz sürükleyici bir uzay savaşı oyunu.

Plancon: Space Conflict, Android işletim sistemli cihazlar üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir uzay savaşı oyunu olarak öne çıkıyor. Bilim-kurgu ve uzay savaşı temalı oyunlar oynamak hoşunuza gidiyorsa, Plancon: Space Conflict beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacaktır.

Kaliteli ve zengin oyun yapısıyla öne çıkan bu oyunda kontrolümüze verilen eski püskü uzay gemisiyle mücadelelere katılıyoruz. Düşmanlarımızı yendikçe yeni gemiler satın alabiliyor ve çok daha güçlü ruzay gemileriyle boy ölçüşebilecek kıvama geliyoruz.

Elbette gelişim sürecimiz esnasında gemimize çok sayıda silah alabiliyoruz. Lazerler, devasa toplar, roketatarlar ile gemimizi çok daha tehlikeli bir hale getirebiliyoruz. Plancon: Space Conflict tek bir hikaye üzerinde ilerlemiyor. Yan görevler ile zenginleştirilen oyun yapısı sayesinde asla sıkıcı bir hale gelmiyor.

Oyuncuların sınıf seçme konusunda serbest bırakılıyor olması da hoşumuza giden detaylar arasında yer alıyor. Asker, tacir, hırsız, korsan gibi sınıflardan birisini seçerek kaderimizi çizebiliyoruz. Hem sıra tabanlı hem de gerçek zamanlı görevlere yer verilen oyunda son derece kolay kulalnılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sol ve sağ taraflarında konumlandırılmış olan dijital butonlar sayesinde gemimizi kontrol edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Plancon: Space Conflict, bilim-kurgu oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR