Planetary Guard: Defender

Planetary Guard: Defender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    193

  • Üretici

    Blackland Games

Planetary Guard: Defender aksiyon dozu yüksek bir shoot'em up oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Planetary Guard: Defender özellikle aksiyon dozu yüksek bir mobil oyun arayan herkese hitap eden bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda gezegenimize gelen saldırılara karşı durmaya ve düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde dinamik görseller ve akıcı animasyonlar bizi karşılıyor. Gezegenimizin üzerindeki tankı kontrol ederek gelen düşman birimlerini teker teker yok etmeye çalışıyoruz. Düşmanlar atmosferimize girdikleri anda onlara ateş edip zarar verebiliyoruz.

Bunu başarabilmek için hem çok hızlı hem de çok dikkatli olmamız gerekiyor. Neyse ki pek de büyük olmayan gezegenimizde tek başımıza değiliz. Belli noktalara savunma birimleri yerleştirerek işimizi bir nebze de olsa kolaylaştırabiliyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da kontrol ettiğimizi aracı farklı açılardan güçlendirebiliyoruz. Bu güçlendirmeler çatışmalar esnasında bize büyük kolaylık sağlıyor.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Planetary Guard: Defender, shoot’em up tarzı oyunlardan keyif alan kullanıcıların mutlaka göz atması gereken seçenekler arasında.

YORUMLAR